Smartfon Samsung Galaxy S10e to najmniejszy i najtańszy model z całej serii Samsunga. Telefon jest bardzo ładny, zgrabny i praktyczny w użytkowaniu. Błyszcząca aluminiowa ramka wygląda solidnie,  telefon dobrze trzyma się w dłoni. To doskonała propozycja dla osób, które szukają smartfon w mniejszym rozmiarze.

Na uwagę zasługuje czytnik linii papilarnych umieszczony w dość nietypowym miejscu, bo na bocznej ściance. Telefon można odblokować również za pomocą funkcji rozpoznawania twarzy. Innym sposobem jest pasek wokół przedniej kamery.  Ten model nie został zaopatrzony w diodę, po przyjściu nowej wiadomości krawędzie ekrany rozbłyskują, co jest dość ciekawym rozwiązaniem.

Aparat 16 Mpix

Jakość aparatu w modelu Galaxy S10e nie powala, jednak dla osób średnio wymagających, na pewno będzie wystarczający. Aparat jest wykonany solidnie – to 16 Mpix z szerokim kątem ze światłem f/2.2 i 12 Mpix ze światłem f/1.5. Urządzenie nie zostało wyposażone w autofokus, o czym na pewno warto wspomnieć. Zdjęcia wychodzą naprawdę bardzo przyzwoite, szczególnie w dobrych warunkach oświetleniowych. Choć ten model nie ma dedykowanego trybu nocnego, to również w tym przypadki radzi sobie całkiem nieźle. Jeżeli nie potrafimy robić zdjęć, nic nie szkodzi,  asystent podpowie, jak w odpowiedni sposób ustawić kadr.

Doskonały ekran

Na uwagę zasługuje również jakość ekranu, wiele osób nie może go nachwalić, bo jest naprawdę doskonały. To jeden z lepszych ekranów w smartfonach z tej półki cenowej. Dobra jasność, świetne odwzorowanie kolorów w tym czerni, naprawdę robi wrażenie.

Czy warto zdecydować się na zakup tego telefonu? Z pewnością, tak, na pewno sprawdzi się dla osób, które szukają nowoczesnych i wygodnych rozwiązań.