Planujesz zakup iPhona? Nie wiesz, na który model się zdecydować? Pomożemy Ci podjąć decyzję. Poniżej przedstawiamy 5 topowych iPhonów, które warto wziąć pod uwagę, jeżeli chcesz kupić telefon marki Apple.  Zacznijmy od tego, dlatego w ogólne warto zdecydować się na smartfony Apple. Po pierwsze są to telefony niezawodne, mają doskonałe procesory, system iOS jest dobrze zoptymalizowany, a jego obsługa jest prosta i wygodna.

Apple iPhone XS

Piękne, symetryczne ramki, znakomity wyświetlacz OLED o bardzo wysokiej jakości kolorów, świetny aparat fotograficzny – to tylko niektóre zalety tego modelu. Ten model z pewnością zasługuje na uwagę, jest wydajny, szybki i elegancki, płynność działania zasługuje na pochwałę, w zasadzie telefonu z Androidem nie mogą mu się równać. Telefon jest wodoodporny, został zapatrzony w skaner twarzy.

Apple iPhone SE

To dobra propozycja dla osób, którym zależy na posiadaniu telefonu dobrej jakości, ale jednocześnie nie chcą przepłacać. To jeden z najtańszych smartfonów marki Apple, co oczywiście nie oznacza, że jest gorszy. Ten model wyróżnia rozmiar, w porównaniu do innych współczesnych smartofnów jest bardzo mały, przez co poręczny, będzie doskonałym prezentem dla dziecka. Model o pojemności 32 GB można kupić za około 1000 złotych.

Apple iPhone 8

To udoskonalona wersja modelu iPhone 7. Telefon został zaopatrzony w nowoczesny procesor Apple A11 Bionic, dobrej jakości aparat. Duża zaletą jest to, że posiada funkcje bezprzewodowego ładowania. Oczywiście ten smartfon nie jest tak zaawansowany, jak dużo droższe iPhony X, jednak do codziennego użytkowania jak najbardziej jest wystarczający. Urządzenie bardzo wydajne i solidne.